Zastrzeżenia prawne

Zastrzeżenia prawne

Wydawcą serwisu www.drzyjlacha.pl jest Time S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Jubilerskiej 10 (KRS nr 0000295857), dalej zwana „Wydawcą”.

Witryna www.drzyjlacha.pl jest udostępniana na warunkach opisanych poniżej, z dodatkowymi zastrzeżeniami zawartymi w części "Prawa autorskie". Witryna www.drzyjlacha.pl jest dostępna w takim stanie, w jakim Użytkownik ją otrzymuje z serwera obsługującego. Wydawca nie udziela żadnych gwarancji co do dostępności serwisu, która może być ograniczona lub przerwana w dowolnej chwili bez powiadamiania Użytkownika. Wydawca zastrzega sobie prawo zmiany zawartości witryny w każdej chwili przez wyłączanie stron wcześniej dostępnych i włączanie nowych stron.

Wydawca nie bierze żadnej odpowiedzialności za zdarzenia wynikłe podczas przeglądania stron witryny www.drzyjlacha.pl

W celu poprawienia funkcjonalności witryny www.drzyjlacha.pl istnieje prawdopodobieństwo zamieszczania odwołań hipertekstowych do zasobów internetowych podmiotów trzecich. W takim przypadku Użytkownik powinien zapoznać się z ograniczeniami prawnymi mającymi zastosowanie dla tych zasobów.Prawa autorskie

Wszelkie prawa autorskie do zawartości witryny internetowej www.drzyjlacha.pl są w całości zastrzeżone na rzecz Wydawcy. Reprodukowanie, przenoszenie, dystrybucja lub zapisywanie na jakichkolwiek nośnikach, bez wcześniejszej pisemnej zgody Wydawcy jest zabronione, poza wyjątkami opisanym poniżej.

Użytkownik witryny ma prawo przeglądania zamieszczonych stron oraz dokonywania ich zapisu na dysku twardym komputera w postaci plików tymczasowych. Ponadto Użytkownik ma prawo drukowania wybranych stron dla swojego prywatnego użytku.

Prawo Użytkowania całej witryny jest ograniczone do zastosowań prywatnych i niekomercyjnych. Wykorzystanie materiałów określonych jako "prasowe" jest dozwolone pod warunkiem zacytowania źródła informacji.Polityka prywatności

Wydawca oświadcza, że:

1. Informacje o charakterze nie osobowym są zbierane automatycznie w celach administracyjnych. Na jej podstawie tworzone są statystyki zbiorcze dotyczące ruchu na witrynie, Użytkowników i ich zachowań.

2. Informacje osobowe zbierane są wyłącznie w sposób jawny i za wyraźną zgodą Użytkownika. Dane te nie są przekazywane podmiotom trzecim bez zgody Użytkownika. Ponadto Użytkownik ma prawo ich przeglądania, modyfikowania lub wymazania w każdej chwili.

3. Powzięto wszelkie adekwatne kroki w celu prawidłowego zabezpieczenia przechowywanych danych osobowych, ze szczególnym uwzględnieniem zablokowania nieautoryzowanego dostępu. Jednak z przyczyn technicznych odpowiedzialność Wydawcy z tego tytułu jest ograniczona wyłącznie do zagrożeń wynikających z rażącego niedbalstwa.

4. W celu usprawnienia działania witryny, na dysku twardym komputera Użytkownika mogą być zapisywane pliki tekstowe, tzw. cookie. Ich celem jest identyfikacja komputera Użytkownika w celu szybszego dostępu do niezbędnych zasobów oraz w celach statycznych.


Time S.A. (właściciel niniejszej witryny) nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Zapoznaj się z Regulaminem.

Wyszukiwarka

Zasady

'Drzeć łacha' - [pot.] śmiać się, kpić z czegoś, krytykować w sposób prześmiewczy i szyderczy.

Synonimy: brechtać, cieszyć wafla, targać łacha, paprać łacha, zacieszać, zbijać się, nabijać się, wyśmiewać, obśmiewać, kręcić bekę, ciąć szyderę, podśmiechujki, telepanko, zacieszać rogala, śmiechawa, cieszyć bułę, pompa.

Podobne: LOL, faza, joke, buhahaha, głupawka, LMAO (Laughing My Ass Off).

Polub Łacha